Tablice reklamowe to najczęściej spotykana forma reklamy. Głównym zadaniem tablic reklamowych jest zainteresowanie klienta i doprowadzenie go do Twojej firmy i dodatkowo poinformowanie o nowych produktach, usługach czy promocjach.

Najprostszym i zarazem najtańszym rozwiązaniem jest grafika wycięta z folii samoprzylepnej lub wydrukowana techniką druku solwentowego naklejonego na blachę, płytę PCV lub inne tworzywo sztuczne. Taka reklama może być dodatkowo oświetlona reflektorami.

Podstawowe tablice reklamowe tworzymy w następujący sposób: 1. określamy wymiar owej tablicy (najczęściej jest to 2,5m X1,25) 2. Projekt graficzny   3. Spawanie konstrukcji z profili stalowych ( my nie oszczędzamy na materiale więc wasza reklama będzie stała stabilnie na grubych nogach)   4. Oklejenie blach bądź innego materiału na którym znajdzie się grafika.  5. nitowanie do profilu.  6.  wykopanie otworów  7.  Umieszczenie reklamy w otworach  8. Zalanie otworów cementem.

Zajmujemy się wyszukiwaniem miejsca na Twoją reklamę! Praktycznie wszystko robimy za Ciebie. Dla nas liczy się komfort klienta oraz zadowolenie z naszych usług.